به نام خدا

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در دانشگاه صنعتی شیراز

امسال نیز همچون سالهای گذشته مراسم هفته پزوهش با تقدیر از پژوهشگران برتر استان و برپایی نمایشگاه برگزارشد. در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دستگاه های مختلف استان، دانشگاه صنعتی شیراز با ارائه فعالیت های پژوهشی اساتید و دانشجویان حاضر گردید. بازنگری طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز، چترهای چندمنظوره اتوماتیک، پارکینگ های مکانیزه و محصولات کامپوزیت، از جمله دستاوردهای دانشگاه صنعتی شیراز در سال ۹۲ بودند که در این نمایشگاه عرضه شدند. نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان فارس از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۶ آذر ماه در محل باشگاه فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار گردید و مورد یازدید مسئولین استان، رؤسای دستگاه ها، پژوهشگران، دانشجویان، دبیران، دانش آموزان و عموم علاقه مندان حوزه پژوهش و فناوری قرار گرفت. همچنین در روز ۲۶ آذرماه و در مراسم ویژه ی تقدیر از پژوهشگران برتر استان که با حضور استاندار محترم فارس، رؤسای دانشگاه ها و سایر دستگاه های استان برگزار گردید، از آقایان دکتر کشاورز، دکتر بغلانی و دکتر فخارزاده اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه صنعتی شیراز به همراه سایر پژوهشگران برتر استان تقدیر به عمل آمد.

هم زمان با برگزاری مراسم مختلف هفته پژوهش در دستگاه های مختلف، در روز۲۴ آذرماه و در مراسمی از برترین پژوهشگران دانشگاه، پژوهشگران برتر دانشکده ها و گروه ها تقدیر به عمل آمد. در این مراسم که با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونین و اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه برپاشد، پس از ایراد سخنان آقایان دکتر جم، دکتر صالحی و دکتر شفیعی؛ سرکار خانم دکتر کشتگری به برخی اقدامات انجام شده در مدت کوتاه مسئولیت خود اشاره فرمودند. سپس با اهداء لوح تقدیر و هدیه از پژوهشگران برتر دانشکده ها، گروه ها و دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

اسامی پژوهشگران برگزیده سال ۹۲ دانشگاه به شرح جدول زیر می باشد:

پژوهشگران برگریده دانشگاه در سال ۱۳۹۲:

ردیف

نام و نام خانوادگی

۱

دکتر نیکنام

۲

دکتر کشاورز

۳

دکتر بغلانی

۴

دکتر فخارزاده

 پژوهشگران برگزیده گروه ها و دانشکده های دانشگاه در سال ۱۳۹۲

ردیف

دانشکده/گروه

نام و نام خانوادگی پژوهشگر برتر دانشکده ها و گروه ها

۱

برق و الکترونیک

دکتر صالحی(الکترونیک)

دکتر صفری نژادیان(کنترل)

دکتر جم(مخابرات)

دکتر آقایی(قدرت)

۲

عمران و محیط زیست

دکتر هادیان فرد

۳

مکانیک و هوافضا

دکتر امیدوار(سیالات و هوافضا)

دکتر لطف آور(جامدات)

۴

مهندسی فناوری اطلاعات

دکتر بوشهریان

۵

مهندسی شیمی

دکتر جوانمردی

۶

ریاضی

دکتر حسام الدینی

۷

فیزیک

دکتر کریمی

۸

شیمی

دکتر علویان مهر

۹

مهندسی و علم مواد

دکتر شکرالهی

۱۰

پزوهشکده سامانه هایی دریایی

دکتر ستوده

همچنین در این مراسم از آقایان دکتر جم و دکتر دانیالی که به تازگی به مرتبه دانشیاری ارتقاء پیدا نموده اند تقدیر به عمل آمد.